World of Warcraft

Dziś trochę na temat relaksu przed komputerem. Relaks jest tym bardziej potrzebny każdemu, kto dużo pracuje. Może nie zawsze odpoczynek przed komputerem jest dobry, ale zawsze lepiej taki niż nic.

Dobrym źródłem małego relaksu może być znalezienie ciekawej gry i poświęcenie kilku chwil na zabawę. Przykładem takiej gry może być World of Warcraft lub w skrócie WoW. Zanim dokonamy zakupu tej gry, należy zapamiętać kilka ostrzeżeń. Ta gra potrafi ‘wciągnąć’ do tego stopnia, że niejednokrotnie gracze zapominają na długo o prawdziwym życiu. Dodatkowe niebezpieczeństwo tkwi w tym, że uruchamiając tę grę podczas pracy możemy spotkać w niej swojego szefa, który raczej nie ucieszy się z takiego stanu rzeczy. Dodatkową małą uciążliwości jest abonament jaki trzeba co miesiąc opłącać za możliwość grania. Na szczęscie są darmowe serwery gier i tam w sam raz można się zalogować i kilkanaście minut zagłębić się relaksacyjnie w wirtualny świat.

Oczywiście istnieją też inne gry online, które nie są tak wciągające, ale czy one potrafią tak odprężyć człowieka w pracy ? Jednak jesli chcesz pograć w wow za darmo to załóż konto na stronie forumwow.net

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *