Uważajmy na tak zwane tanie kredyty

Przyzwyczailiśmy się juz do widoku cudownych i wręcz nierealnie rewelacyjnych reklam, które każdego dnia serwowane nam są przez wszelkiego rodzaju media. Od jakiegoś także czasu w telewizji mamy cykl reklam na którym reklamuje się tanie kredyty przy których formalności to pikuś.

Niedawno w prasie ukazał się artykuł w którym podliczono, że tego typu firmy mają ok 30% nieściągniętych kredytów i nawet dobrze wiedzą, że taka sytuacja ma miejsce. Mało tego nic sobie z tego nie robią. Można zdać pytanie jak to możliwe przecież jeśli udzielają tanie kredyty i tak dużo osób nie spłaca ich to już dawno powinni zbankrutować. Na tak postawione pytanie nasuwa się chyba tylko jedna odpowiedź. Te kredyty po prostu tylko z nazwy są tanie. W praktyce muszą to być niesamowicie usługi skoro zyski z nich pokrywają te wielkie straty powstające w wyniku nie ściągniętych rat. Dodatkowo pamiętajmy także, że reklama telewizyjna jest potwornie droga i skądś przecież muszą być pieniądze na to żeby za nią zapłacić.

Jak tak wszystko do siebie ładnie zsumujemy i poskładamy w jedno to wyjdzie nam, że te tanie kredyty są dużo droższe niż takie, które może nam zaoferować nasz zaufany bank. Powyższe firmy oferują także usługi kredytowe w naszym domu. To także duży koszt bo dodatkowych pracowników trzeba utrzymać i mieć na ich wypłaty. Pamiętajmy, że na to wszystko idzie właśnie z kosztów zawartych w pożyczce i w związku z tym nie może być ona tania.

Tanie kredyty znajdziesz na stronie Kredytybezbik.blogx.pl

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *