Tanie hotele

Okres wakacji powoli zbliża się do końca. Pod względem turystycznym nie były to raczej najlepsze wakacje na przełomie kilkunastu lat. Pogoda w kratkę, dużo burz, silnych wiatrów. Morze zimne i niezbyt przyjemne. A może jednak trochę przesadzam?

Ciężko znaleźć było wolne pokoje i kwatery. Kurorty w sumie nie mogły narzekać na ilość chętnych. Na pewno sklepikarze z piciem i lodami mieli mniejszy utarg, za to sklepy z grami, kośćmi, scrablami etc miały niezły utarg.

Ja ze swojej strony muszę pochwalić noclegi, których miałem okazję przespać noc. Ceny są umiarkowane, a jakość usług wciąż rośnie. Tanie hotele oferują już teraz pokoje z łazienką, telewizorem etc. Usługi turystyczne są już na poziomie europejskim, przez co ciągną do nas tłumy z Niemiec i innych krajów Europy zachodniej.

Oczywiscie cieszy fakt, ze Polska staje sie krajem coraz bardziej konkurencyjnym na rynku turystycznym, oby tak dalej! Miejmy tylko nadzieje, ze poprzez turystow z zagranicy ceny uslug nie beda rosły, co jednak jest mało prawdopodobne. Jednak jeśli wraz ze wzrostem cen ma iść lepsza jakość usług, czego już jesteśmy świadkiem, to zmiany idą zdecydowanie ku lepszemu.

[Total: 0    Average: 0/5]