Szkolenia wprost dla mnie

Zobaczyłam jakiś czas temu ofertę szkoleń w pewnej firmie, która zajmuje się właśnie organizacją szkoleń. Korzystałam już wcześniej z tej firmy, kiedy do ich oferty weszły szkolenia handlowe.

Do dziś otrzymuję od tej właśnie firmy biuletyny, w których mogę znaleźć informacje na temat każdego szkolenia. Komunikacja tej firmy z klientami muszę przyznać, że jest bardzo dobra. A to z pewnością jest wynik dobrze działającego marketingu. Lecz wracając do moich spostrzeżeń, otóż kilka dni temu, gdy otrzymałam najnowszy biuletyn, dowiedziałam się, że właśnie ta firma organizuje szkolenia HACCP. Nie miałam zielonego pojęcia co to takie jest? To była dla mnie wielka zagadka. Wiedziałam bowiem, że mogę ufać tej firmie i starałam się brać udział w wielu szkoleniach, aby poszerzyć moją wiedzę i kwalifikacje. Tym razem w oczy wpadły mi szkolenia HACCP. Nie wiedziałam co to jest, więc za wszelką cenę chciałam się przekonać. Wcześniejsze szkolenia handlowe były wspaniałe i bardzo pomogły mi w mojej teraźniejszej pracy.

Może te szkolenia HACCP również przyniosłyby podobny skutek? Cały czas biłam się z takimi myślami. Gdy jednak dowiedziałam się, iż HACCP dotyczy bezpieczeństwa i higieny żywności, moje emocje co do tych szkoleń opadły. Pracowałam bowiem w zupełnie odmiennym przemyśle. O zmianie pracy póki co nie myślałam, więc chyba z tych nowych szkoleń zrezygnuję. A może wkrótce firma ta zorganizuje jakieś nowe szkolenia Komunikacja byłaby w sumie dobrym tematem. Jeśli to przedsiębiorstwo ma nienaganną komunikację z klientami, to może przekazałoby trochę wiedzy innym. Pomyślałam sobie i sama nie wiem dlaczego od razu zaczęłam pisać wiadomość e-mail do tej właśnie firmy z propozycją szkolenia. Komunikacja, co Wy na to? – Tak brzmiał pierwszy wers mojego elektronicznego listu. Oczywiście nie omieszkałam napisać, iż wcześniejsze szkolenia handlowe były wspaniałe i mam nadzieję, że wszystkie nowo wprowadzone szkolenia dorównają im, a może nawet będą jeszcze lepsze… Nie wiem czy dobrze zrobiłam, no ale cóż… Stało się!

[Total: 0    Average: 0/5]