Stomatologia współcześnie

Współczesna stomatologia, to coraz bardziej zaawansowane technologie leczenia, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie jeszcze lepszych efektów leczenia, a przede wszystkim zapewnienie pacjentom możliwości poprawy swojego wyglądu poprzez korygowanie wad zgryzu, czy też całkowitą odbudowę brakujących zębów. Mamy tutaj na myśli oczywiście implantologię, oraz ortodoncję, z czego pierwsza zajmuje się uzupełnianiem braków w uzębieniu poprzez specjalne implanty ze stali tytanowej, zaś druga, przede wszystkim zajmuje się korygowaniem uzębienia, poprzez jego prostowanie przy wykorzystaniu specjalnych aparatów korekcyjnych.

Bardzo ważnym elementem prowadzenia leczenia poprzez implantologię, jest możliwość odbudowy nawet całkowitego bezzębia, co do tej pory było możliwe tylko poprzez ruchome protezy zębowe. Obecnie jednak, możemy wykonywać w pełni profesjonalne, tytanowe implanty Kraków, dzięki czemu, po zamocowaniu na nich korony wykonanej z porcelany, sztuczne zęby są niemalże nie do odróżnienia od naturalnych. Jeśli zaś chodzi o korygowanie wad uzębienie, stosowane są specjalne aparaty ortodontyczne, dzięki którym możliwe jest wyprostowanie nawet dość sporych zaburzeń w kwestii uzębienia.

Chodzi tutaj o to, iż ortodonta Kraków, dokładnie określi najpierw sposób postępowania, a następnie zamontuje na zębach aparat korygujący, który pod wielu tygodniach noszenia, oraz stałego dociągania, będzie można zdjąć, odsłaniając tym samym zupełnie inne zęby. Całkowicie proste, estetycznie wyglądające zęby, które każdemu z całą pewnością pomogą zyskać większą pewność siebie, a co za tym idzie, będzie to o wiele bardziej przydatne dla osób borykających się z tego typu problemami od dłuższego czasu, przez co też, zdążyły już nabawić się na tym punkcie dość poważnych kompleksów.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *