Kolarstwo uprawiane w domu

Fenomenem rowerów treningowych jest fakt, iż pozwalają one na praktykowanie kolarstwa mimo wielu przeciwności, jakie wiążą się z tradycyjną odmianą tegoż sportu. Nie jest jednak jednoznacznym fakt, który z tychże jest lepszy, bo i rowery stacjonarne i rowery treningowe mają swoje wady oraz zalety.

Bukmacher internetowy czy naziemny?

Ci, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zakładami sportowymi, stają przed dylematem, czy lepszy będzie bukmacher internetowy czy też tradycyjny. Niemniej, gdyby zagłębić się w tę tematykę, okaże się, że wszystkie źródła informacji dowodzą, iż lepsze są te pierwsze. Dlaczego?

Jak wybrać narty?

Kupno nart nie jest wcale takie proste, szczególnie, gdy jesteśmy zwykłymi hobbystami tego sportu, a nie profesjonalistami, którzy doskonale orientują się w ofertach sklepowych i którzy doskonale znają poszczególne typy nart, cechy materiałów, z których są wykonane i tak dalej.

Rowerzysto, bądź widoczny!

Każdy rowerzysta niezależnie od tego czy jeździ często czy też sporadycznie powinien dołożyć wszelkich starań i być widoczny na drodze. W sklepach internetowych można zakupić różnego rodzaju akcesoria do rowerów. Odblaski, które można przykleić na odzież, kamizelki odblaskowe, migające lampy rowerowe i przednie oświetlenie. Istnieją spodnie, które po wywinięciu nogawek i kieszeni mają powierzchnie odblaskową.

Jak zabezpieczyć bicykl przed złodziejem?

Niektórzy rowerzyści przykładają zbyt małą uwagę co do tego, jak zabezpieczyć swoje rowery przed kradzieżami. Niestety, bicykle są bardzo chętnie przywłaszczanym sobie asortymentem, dlatego też musimy zrobić wszystko aby ich nie stracić. Zanim zainwestujemy w zabezpieczenie roweru, warto wyrobić sobie kilka nawyków, które pozwolą zmniejszyć ryzyko ewentualnej kradzieży.