Skuteczność wpisów reklamowych cz. 2

Nawiązując do wcześniejszego artykułu opublikowanego TUTAJ , chciałem podzielić się nowymi uwagami i wiadomościami związanymi z tym tematem.

Kilka dni temu dokonując sprawdzenia pozycji naszego promowanego serwisu z “internetem w Szczecinie”, odkryłem, że zajął on pierwsze miejsce na tę frazę w odpowiedziach wyszukiwarki Google. Jest to potwierdzeniem postawionych wcześniej tez, że reklamowe wpisy umieszczane w odpowiedni sposób, w przygotowanych do tego portalach są wyjątkowo skuteczne. Wprawdzie nie gwarantuje to stałego utrzymania pozycji, ale pomogło ją zdobyć. Sama “obrona” miejsca dzięki temu powinna być już łatwiejsza.

Testując dalej skuteczność takich reklam, będziemy w dalszym ciągu zwracać uwagę na pozycję serwisu, oraz raz w miesiącu wyszukiwać odpowiednie portale i na nich umieszczać artykuły reklamowe z informacją o oferowanych usługach.

Dodatkowo przystępujemy do promowania w internecie serwisu o telewizji internetowej : teleklub.pl – rezultaty takiej reklamy internetowej zamieścimy niebawem.

Poniżej zwróćcie uwagę na wynik zapytania o “internet w Szczecinie” . Wygląda na to, że jest to bardzo skuteczna reklama w internecie.

internet w szczecinie

[Total: 0    Average: 0/5]