Rodzaje haftu.

Dzięki mojej babci, już za dziecka, zainteresowałam się szyciem. Niestety nie potrafię szyć tak profesjonalnie jak osoby z pracowni krawieckiej, poznanej na stronie pinkflower.com.pl, Pink Flower, lecz sporo wiedzy mi pozostało z dzieciństwa i wieku nastoletniego, gdy postanowiłam wgłębić się w temat haftu. Babcia dobrze haftuje, lecz z czasem przestałyśmy razem szyć, ponieważ uznałam, że haft komputerowy jest bardziej wydajną metodą, niż szycie ręczne. Od momentu, gdy haftowanie komputerowe ujrzało światło dzienne, ludzie zaczęli posiadać więcej wolnego czasu. Nie każdy krawiec potrafi haftować i cerować. Trzeba być tego świadom, dlatego polecam udać się do poleconej przeze mnie firmy, w której haft maszynowy zrobi wszystko za nas i naszych bliskich. Wtedy nie będzie niepewności, czy wszystko byłoby zrobione jak się zaplanowało albo i nie.

Nie potrafiłabym zapomnieć słów babci, gdy uczyła mnie haftować. Jest multum technik haftowania. Przykładowo: haft krzyżowy, przewlekany, płaski, dziergany, cording, richelieu, gobelinowy. Tak samo jest ze ściegami, czasami trudno wyliczyć ile tych metod jest stosowanych. Wiedza i praktyka łączą się ze sobą, ale należy pamiętać, że sama wiedza mało nam pomoże w trakcie praktyki. Dla osób chcących haftować polecam najbardziej haft maszynowy. Dzięki temu szybciej i sprawniej stworzymy to, co chcemy, szczególnie robiąc coś dla osoby, która chciałaby zapłacić za naszą usługę.

Łatwo się domyślić, że to haftu maszynowego potrzebujemy odpowiednich nitek, tkanin, specjalnych igieł i naszej cierpliwości. W obecnych czasach mało jest osób, które potrafiłyby egzystować z anielską cierpliwością w stosunku do szycia, haftowania i zabaw maszynowych. Dlatego serdecznie polecam wybranie się do Pink Flower.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *