Randki w internecie

Trochę inaczej wygląda sprawa z randkami w internecie. Tam to już istnieją realnie większe szanse na to, że lepiej pozna się osobę na którą zwróci się swoją uwagę. Chociaż zagrożenie oszustwa również istnieje, bo przecież napisać też można wszystko.

Jeśli chodzi  o zdjęcia, to powklejać można również co się tylko podoba. Spotkałem się nawet z taką jedną osobą, która bezczelnie wkleiła zdjęcie jakiejś innej dziewczyny z tego samego portalu randkowego. No to to jest już po prostu żenujące. Trzeba mieć coś nie po kolei w głowie, żeby taki numer odstawić, przecież  to i tak wylezie prędzej czy później. No i taka kobieta może zapomnieć o randce w internecie, przynajmniej na portalu, z którego korzystała i na którym zrobiła taką akcję.  Zdarzają się takie sytuacje, ale trzeba przyznać, że te randki w internecie na stronie zaloty.pl to zdecydowanie przyjemniejsza sprawa niż zwykłe gazetowe ogłoszenia towarzyskie.

Zanim się człowiek z kimś tak na serio umówi, w tzw. realu (nie mylić ze sklepem), może sobie porandkować najpierw przez jakiś czas na czacie albo przez któryś z komuniaktorów. Od razu taka randka internetowa nabiera innego wymiaru. Im dłużej z kimś się rozmawia, tym więcej się o nim wie. Taki portal to tez jest znakomita reklama internetowa bo można tam zamieścić wszystkie istotne informacje o sobie samym. W każdym razie internetowe ogłoszenia towarzyskie w ostatnich czasach zdobywają nowych i to coraz młodszych użytkowników.

[Total: 0    Average: 0/5]