Portal społecznościowy i zarabianie pieniędzy

Pieniądze to bardzo ważna sprawa w życiu każdego człowieka. Trzeba pracować i zarabiac pieniądze żeby mieć za co zyć. Jak to się mówi bez pracy nie ma kołaczy. Jedni pracują na budowach, inni robią duże interesy, a jeszcze inni zakładają portal społecznościowy i liczą na zarabianie pieniędzy.

Ja musze się przyznać, że należę do tych ostatnich i własnie portal społecznościowy wrzucamy.pl to jest to co chcę w życiu robić i dodatkowo czerpać jeszcze zyski. Zdaje sobie sprawę, żę takich osób jak ja są setki albo i nawet tysiące jednak ja trochę się już na tym temacie znam. Pracowałem w jednej firmie internetowej, która właśnie zajmowałą się promowaniem portali społecznościowych i dlatego uważam, że jestem w stanie stworzyć własny serwis i sprawić, że będzie się on cieszył spora popularnością.

Na zachętę będą tam różne filmy, muzyka oraz gry. Wiem, że taka tematyka nie gwarantuje zysków nawet przy dużej ilości odwiedzin jednak od czegoś trzeba przecież zacząć i jakoś te masy ludzi na stronę ściągnąć. Najpierw niech zaczną sobie wchodzic i pobierać to co jest tam zaoferowane, a potem licze na to , że będą rejestrować się i razem z innymi tworzyć prawdziwy portal społecznościowy, który będzie znany i ceniony zarówno przez osoby postronne jak i przez osoby związane z branżą reklamową i internetową. Wiadomo, że portal społecznościowy zarabia pieniądze własnie z reklam i żeby to była dobra kasa to musi być znany nie tylko wśród danej społeczności.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *