Kursy angielskiego za granicą

Jako agent zagranicznych szkół językowych oferujemy wyjazdy na kursy języka angielskiego do Anglii, Irlandii, USA, Kanady, Australii, Nowej Zelandii, RPA i na Maltę. Taki wyjazd jest najbardziej efektywnym sposobem nauki języka, ponieważ uczysz się porozumiewania nie tylko na kursie, ale i w życiu codziennym: w sklepie, na ulicy w kawiarni, podczas zwiedzania. Poza tym taki wyjazd to niezapomniane wspomnienia i możliwość poznania ludzi z całego świata.

Kursy odbywają się w renomowanych zagranicznych szkołach językowych. Wszystkie szkoły znajdujące się w naszej ofercie są akredytowane przez organizacje zrzeszające uznane szkoły językowe (np. British Council, akredytujący szkoły językowe w Anglii), co jest gwarancją wysokiego poziomu oferowanych przez nie kursów.

Udział w kursie językowym za granicą można wziąć przez cały rok kalendarzowy. Można zdecydować się na dowolną długość kursu. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek.

Szkoły organizują zakwaterowanie u starannie wybranych miejscowych rodzin lub we własnych akademikach. Zapewniają także wyżywienie.

Na kurs można zapisać się osobiście w naszej siedzibie lub za pośrednictwem internetu. Oprócz kursu i zakwaterowania zapewniamy także dojazd i ubezpieczenie, czyli kompleksową obsługę całego wyjazdu.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *