Kredyty

Kredyty można brać na zaspokajania różnych potrzeb. Młodzi ludzie, najczęściej krótko po ślubie, decydują się na kredyt, aby móc kupić sobie własne mieszkanie i zacząć nowe życie. Dojrzałe osoby zaciągają kredyty na budowę domu lub zakup działki budowlanej a ludzie w każdym wieku i każdej płci biorą kredyty na zakup czy wymianę samochodu. Są też tacy, którzy biorą szybkie kredyty, aby opłacić studia czy po prostu wyjechać sobie gdzieś na wakacje i nie martwić się wydatkami. Ale można wziąć kredyty w dobrym banku także na … usuwanie azbestu. Niedawno Bank Ochrony Środowiska zaoferował mieszkańcom Grudziądza, którzy chcieliby usunąć azbest ze swoich posesji, kredyt przeznaczony na ten cel. Ponadto owy bank oferuje wspomniany kredyt wraz z dopłatami do oprocentowania udzielanymi przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Jeżeli ktoś jest z okolic Grudziądza czy z samego miasta, może więcej informacji na temat tego kredytu uzyskać w oddziale Banku Ochrony Środowiska w Bydgoszczy, Toruniu lub Włocławku lub na stronie internetowej banku BOŚ, czyli www.bosbank.pl.
Wiadomo azbest jest szkodliwy. Dawniej wykorzystywano go jako surowiec w budownictwie, przede wszystkim do produkcji płyt dachowych i elewacyjnych, ale również do produkcji rur, kształtek do kanałów wentylacyjnych, instalacyjnych i innych elementów.
Potem naukowcy dowiedli, że azbest stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia, między innymi wywołując raka, a więc od kilku lat nie stosuje się już go jako materiału budowlanego. Jednak jeśli ktoś ma azbest na swojej posesji, może skorzystać z oferty BOŚ i wziąć kredyt na usunięcie azbestu.

A jeśli szukasz dobrego kredytu to zajrzyj na forum nasze-kredyty.pl

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *