Kredyt na firmę oferującą pranie dywanów.

Założenie nowej działalności, albo rozwój istniejącej wymagają inwestycji. Nie zawsze jednak finanse są pod ręką i dlatego często potrzeba poszukać pomocy. Banki działające na rynku kredytowym więcej uwagi przykładają do klientów, którzy poszukują kredytu na zakup mieszkania lub domu i zapewne ma to związek z dużym wzrostem sprzedaży w branży mieszkaniowej.

dywan
dywan

Gdy zaczynamy myśleć o rozwoju własnej działalności i gdy potrzebujemy na ten rozwój środków finansowych to najczęściej przychodzi nam do głowy bank. Otóż okazuje się że kredyty hipoteczne dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą udzielane przez banki nie są zbyt łatwo dostępne. By uzyskać taki kredyt powinniśmy się wykazać co najmniej dwu letnim okresem prowadzenia tej że działalności ponieważ do wyliczenia zdolności kredytowej wymagany jest taki okres.

Natomiast jeśli chodzi o oprocentowanie to ono zależy od wysokości wkładu własnego, celu kredytu i waluty( frank szwajcarski CHF, dolar amerykański USA, euro EUR i polski złoty PLN) w jakich są udzielane kredyty hipoteczne dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą . Wysokość kredytu o jaką może ubiegać się kredytobiorca będzie zależała od źródła uzyskiwania przychodu i od wysokości przychodów, maksymalnie do 100 % wartości nieruchomości i na okres nie dłuższy niż na 30 lat.

Bank udzielając takiego kredytu zabezpiecza się na nieruchomości kredytobiorcy lub osoby trzeciej w postaci prawomocnego wpisu hipoteki na rzecz Banku do księgi wieczystej a wypłata kredytu odbywa się jednorazowo lub w transzach.

Kredyty hipoteczne spłacane są w ratach równych i malejących a w przypadku kredytów indeksowanych do walut obcych kredyt jest spłacany po kursie sprzedaży z dnia spłaty.

W podobny sposób z formy kredytowania skorzystała firma : Pranie dywanów Szczecin – Gofresh

[Total: 1    Average: 5/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *