Jak podrywać dziewczyny?

Miałeś kiedyś tak, że poznałeś babkę, zaczęło wam się jakoś ekstra dyskutować, spędziliście świetnie czas, ale w rzeczywistości bardzo mało z tego nie wyszło. Tak wyszło, że wasza miłość zostało jako przyjaźń, a ty nie wiesz, co zrobić, aby ją sobą mocniej zafascynować.

Myślałeś kiedyś, co dokładnie powinno się wydarzyć, by ze zwykłej konwersacji z koleżanką przejść na wyższy level. W końcu jak to zrobić, żeby przejść z tego neutralnego poziomu koleżeństwa, która nic nie znaczy na wiele więcej pomiędzy wami.

Dzisiaj zaprezentuję Ci co trzeba zrobić, aby przejść na ten unikalny poziom i wiedzieć jak poderwac dziewczyne. Pokażę Ci ogromnie pomocną technikę, którą zwą „na haczyk”.

To wszystko umożliwia przejść z flirtu w strefę kreowania fascynacji do Ciebie i nawiązywanie skuteczniejszego kontaktu. Jest to bardzo ważna umiejętność, bez której będzie Ci dużo trudnej znaleźć wspaniałą dziewczynę.

Jakiś czas temu spotkałem się z tą sztuczką, kiedy przypatrywałem tzw. naturala, czyli chłopa, który bez wysiłku zdaje sobie sprawę jak znaleźć dziewczynę. Powiem szczerze, że jak zrozumiałem o co w niej chodzi to byłem w szoku. Niby taka oczywista a jednak nie łatwa a jednocześnie szybko daje duże wyniki.

A było to tak…

Przydarzyło mi się kiedyś oglądać zachowanie ”kolesia”, jak sobie radzi z babkami. Byłem ogromnym zaskoczeniu. Prawie nigdy nie mówił dziewczynie pytań, a dialog wciąż się kręciła. Co jeszcze, to w zupełności babka non-stop czas go zagadywała i wyglądało to z czasem w takim kontekście jakby to ona chciała go zainteresować\uwieźć i starała się go skuteczniej poznać.

Miałem kiedyś takie myśli, że koniecznie musi być inaczej. Kiedy zostawałem sam na sam z laseczką zadawałem jej 100 pytań. Co lubisz? Okazało się, że skutki były nic nie warte, w związku z tym z tym znaczniejszą uwagą przyglądałem się jak postępuje brat.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *