Hale stalowe

Każde dobrze prosperujące przedsiębiorstwo w pewnym momencie staje przed problemem braku powierzchni magazynowej czy produkcyjnej. Oczywistym jest – że kto stoi w miejscu – ten się cofa. Konkurencja nie śpi- powstają nowe firmy, inne rozwijają się inwestując właśnie w budynki, maszyny i technologię.

Powierzchnię tę możemy zdobyć na trzy sposoby – wynajmując, kupując gotowy obiekt lub budując halę od zera – zgodnie z naszymi aktualnymi potrzebami. O ile pierwsze dwa rozwiązania mają ewidentne wady – a są to przy wynajmie brak możliwości większej adaptacji i bezpowrotnego wydawania środków na wynajem (które tak naprawdę w wielu przypadkach są równe środkom na spłatę zaciągniętego kredytu pod budowę) oraz nie zawsze odpowiadająca nam idealnie nieruchomość przy kupnie – w końcu ktoś to budował pod swoją firmę- nie zawsze więc powierzchnia, położenie czy rozmieszenie pomieszczeń mogą nam odpowiadać. Trzecie rozwiązanie – czyli budowa ma tylko jedną wadę- czas. I właśnie dzięki budownictwu ze stali wadę tą możemy zminimalizować praktycznie do zera. XXI wiek w budownictwie to czasy lekkiej konstrukcji stalowej.

Prócz innych zalet – takich jak właśnie lekkość konstrukcji czy duże rozpiętośći budynki do których budowy użyte zostały płyty warstwowe czy blachy trapezowe mają jeszcze jedną – czas inwestycji. Dla powstania średniej wielkości hali przemysłowej – powiedzmy od kilkuset do dwu-trzech tysięcy metrów kwadratowych sprawna firma potrzebuje od trzech do sześciu miesięcy. Obiekty oparte na konstrukcji stalowej z wykorzystaniem do obudowy blach powlekanych powstają nie tylko szybko- ale są też po prostu interesujące architektonicznie. Przy użyciu odpowiedniej jakości materiałów – czy to blach profilowanych czy płyt warstwowych z rdzeniem ze styropianiu, poliuretanu lub wełny mineralnej pod warunkiem, że zostaną dobrze zmontowane detale takie jak okna, drzwi czy obróbki blacharskie uzyskamy obiekt na kilkadziesiąt lat. SteelProfil jest właśnie firmą która zajmuje się dostarczaniem kompletnych systemów a także budową obiektów w technologii lekkiej obudowy. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, presonel i referencje by wybudować dla Państwa obiekt zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Bez znaczenia czy miejsce inwestycji to Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa czy inne miasto w Polsce. Podejmiemy się nawet najtrudniejszych wyzwań.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *