Gorsze strony drukarek laserowych

Każdy sprzęt elektroniczny posiada swoje mocne jak i gorsze strony – podobnie sprawa będzie wyglądała w przypadku drukarek laserowych. Niepodważalne są z pewnością ich zalety, oprócz nich zauważyć można jednak także kilka mankamentów oraz wad.

Pierwszą z nich jest między innymi o wiele większy pobór prądu niż w przypadku drukarek tradycyjnych. Co więcej, budowa laserowych drukarek jest o wiele bardziej skomplikowana – wymiana jakiejkolwiek z części zużywalnych (tonery są tutaj akurat wyłączone) musi odbywać się przez serwis, nie jest możliwa samodzielnie i wiąże się z dosyć wysokimi kosztami.                                                                                            .

Kolejna widoczna słaba strona laserowych drukarek to fakt, że są za duże. Technologia pozwoliła w ostatnich latach na ich pomniejszenie, cały czas jednak są za ciężkie i nieporęczne.

Przyglądając się jednak zaletom takim jak bardzo tanie i starczające na długo tonery oraz kartridże i bardzo wysoka jakość wydruku, możemy zapomnieć o tych kilku mankamentach oraz wadach, które posiadają drukarki laserowe.                                             .

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *