Eksponujemy nasze atuty w CV

Pewność siebie zwiększa nasze szanse na znalezienie oferty pracy, która zadowoli nas w zupełności. Współcześnie naszedł taki czas, kiedy wyspecjalizowane dziedziny poszukują fachowców, w niezbyt jeszcze popularnych sektorach. Właściwe wyeksponowanie własnych atutów i posiadanych zalet i możliwości może stać się kluczowe w walce o posadę, na którą jest 10 czy więcej kandydatów. Zanim jednak do tego dojdzie trzeba by było napisać CV, ale to też nie jest trudna sprawa, bo od czego są gotowe wzory CV?

Atrakcyjność kandydata w dużej mierze zależy od niego samego. Nie chodzi tutaj bynajmniej o jego powierzchowność ale o walory jakie posiada. Oferty pracy są czasami bardzo wymagające. Ale w obliczu późniejszych zarobków i świetnej pracy warto zaryzykować wiele. Pracodawcy często poszukują nie tyle fachowca, który zna się na rzeczy ale jest typem wrednego przemądrzałego profesorka, który z uwag na to, że ukończył kilka fakultetów uważa się za kogoś lepszego. Takim często dziękują.

Bardzo liczy się obycie w świecie i bycie… no właśnie bycie.. kim? Dobrym człowiekiem. W tym tkwi szkopuł niejednej decyzji pracodawcy. Nie pomogą czasami najlepsze wzory CV, ani inteligencja Einsteina jeśli jest się egoistycznym bufonem przekonanym o byciu ósmym cudem świata.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *