Darmowe filmy, wiadomości, dzwonki

Tak bardzo z mężem cieszyliśmy się, że zostaniemy rodzicami. Adaś przyszedł na świat dwa tygodnie przed terminem. Był malutki, bezbronny i  kochany.

Nic nie wskazywało na to, że z naszym dzieckiem może być coś nie tak…Dziwiliśmy się tylko trochę, że jest takim  grzecznym, cichym dzieckiem. Jego sen był długi i twardy, nie przeszkadzały mu nawet głośne dzwonki naszych telefonów. Nie mieliśmy powodów podejrzewać, że nasz syn  jest chory. W miarę upływu czasu zauważyliśmy, że Adaś nie reaguje na nasze głosy, nie patrzy na nas, nie lubi pieszczot. Coś było nie tak. Mijały kolejne miesiące a ja przestałam się oszukiwać. Adaś nie rozwijał się tak, jak jego rówieśnicy.

Autyzm – taka była diagnoza. Brzmiała jak wyrok, wyrok na Adasia, na mnie, na męża. Wcześniej słyszałam coś o autyzmie, widziałam jakieś darmowe filmy ale tak naprawdę nie miałam żadnych  wiadomości na ten temat. Zadawałam sobie pytania, co dalej, jak z tym żyć? Pomocy szukałam wszędzie. Dzięki dokładnej diagnozie nasz syn trafił do właściwego ośrodka. Tam otoczono go opieką i gruntowna terapią. Kochamy Adasia, choć to trudna miłość. Uczymy się jej każdego dnia, tak jak nasz synek uczy się świata.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *