Ciekawy portal internetowy

Postanowiłam zarobić trochę pieniędzy. Pomysłu nie miałam żadnego, ale chęci duże. Chodziło o to, żeby można było zarobić, ale się nie narobić. Na genialny pomysł, jak zarabiać w Internecie, wpadła, kiedy byłam u babci na wsi. Pojechałam ją odwiedzić pewnego pięknego majowego weekendu.

Pogoda była śliczna, całe gospodarstwo tętniło  życiem. Mimo że jeżdżę tam od wielu lat, dopiero teraz zauważyłam, ale tam niezwykłych dźwięków wibruje w powietrzu. Mój olśniewający pomysł dopadł mnie niespodziewanie. Postanowiłam nagrać wszystkie te dźwięki, które można tu usłyszeć i sprzedać do portalu z dzwonkami do telefonów komórkowych. Na moim sprzęcie dzwonki nagrały się rewelacyjnie. Nawiązałam współpracę z kilkoma portalami, które były bardzo zadowolone z oferowanych nagrań.

Sama też postanowiłam znaleźć odpowiedni portal taki jak duno.pl żeby się zareklamować, chociaż bardziej pochwalić. Przez cały tydzień ustawiałam opisy na gg z wiadomością, gdzie można znaleźć moje dzwonki. Bardzo miłe były wiadomości, które potem dostałam. Cieszę się, że to ja wpadłam pierwsza na taki pomysł.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *