Ciekawe strony

dziewczynyCzęsto “siedząc w internecie” przed komputerem, gdy obejrzeliśmy wszystkie znane nam portale zastanawiamy się co ciekawego odwiedzić. Z pomocą mogą przyjść witryny z rankingiem gdzie naprawdę można znaleźć ciekawe strony.

Testowo odszukałem co ciekawego jest w rankingu stron : www.top-rank.pl

Każdy znajdzie tu coś dla siebie !

Przykładowo większość facetów może się skusić na strony o dziewczynach. Jest tam trochę ciekawych filmików, głównie ze znanymi osobami, są różne teledyski. To , że można zobaczyć np. jakąś znaną aktorkę w “stroju Ewy” może być nieraz nie tylko podniecające, ale nawet i śmieszne. Okazuje się , że nie tylko Pamela Anderson dysponuje okazałymi piersiami i warto się rozejrzeć za innymi aktorkami – Pamela-anderson.com.pl

Ale nie samym seksem żyje potencjalny facet. Oczywiście hazard też jest tym co “rusza” większość mężczyzn. Oprócz jakiś mało konkretnych serwisów z kasynami online, w ww. serwisie można znaleźć też całkiem niezłą stronkę z zasadami pokera. Tam nie tylko można nauczyć się grać w pokera, ale też i naprawdę zagrać z innymi online. Nie tylko będą to sparringi, ale też i można pograć na pieniądze ! Oczywiście wszystko dostępne jest po darmowym zarejestrowaniu się i zalogowaniu.

Na top-rank.pl są też całkiem lekkie strony. Przykładem może być nieoficjalny serwis Moniki Brodki. Jeśli ktoś interesuje się tą młodą gwiazdką, to znajdzie tam ciekawe informacje o niej, teksty piosenek i wiadomości gdzie można ją spotkać. Można też znaleźć informacje o najnowszych utworach i teledyskach.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *