Ciekawe strony

Okazuje się, że tak pretensjonalna fraza jak ciekawe strony, może być podstawą dużego biznesu. Aktualnie pracuję nad biznes planem , który posłuży do uruchomienia nowej spółki jaką tworzymy. Wraz ze wspólnikami postanowiliśmy  rozszerzyć zakres naszej współpracy i rozpocząć inwestycje w portale internetowe. Krótko mówiąc nastawiamy się na zarabianie w internecie. Z naszych obserwacji wynika, że obecnie z takiego przedsięwzięcia mogą być całkiem spore pieniądze. Jednym z filarów ma być tworzenie witryn, które uszeregowaliśmy jako ‘ciekawe strony’.  Do takich serwisów można zaliczyć wszystkie portale rozrywkowe o popularnych tematach takie jak : filmy , darmowe filmy , zdjęcia , plotki i tym podobne. Okazuje się, że mimo znaczącej konkurencji jest jeszcze miejsce na rynku. Kluczem do sukcesu będzie wysoka jakość wykonania i prezentowanych treści – tym chcemy przede wszystkim zawalczyć. Jesteśmy właśnie na etapie zatrudniania odpowiednich ludzi do tworzenia stron.

Z drugiej strony jest jeszcze jeden podstawowy element, który pozwoli nam zdywersyfikować działalność. Otóż, od kilku lat prowadzimy agencję reklamową, która obecnie będzie mogła rozszerzyć swoją działalność. Reklama w internecie na naszych własnych portalach pozwoli nam zwiększyć skuteczność kampanii reklamowych, które prowadzimy dla naszych klientów.

Jestem przekonany, że aktualny kredyt w banku jaki zaciągniemy, zostanie bardzo szybko spłacony  i po uregulowaniu ostatniej raty po 12 miesiącach , będziemy czerpali zyski z naszej nowej firmy w internecie.

[Total: 0    Average: 0/5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *