Britney Spears – reaktywacja ?

Britney SpearsShow biznes jednak rządzi się swoimi prawami. Tam nic nie jest w pełni przewidywalne. Tam każdą, nawet najbardziej osobistą klęskę można przekuć na finansowy sukces.

Przykładem oczywiście jest Britney Spears, która dzięki skandalom i plotkom, stała się znowu wygraną. Dzięki temu właśnie “Blackout” ma szansę stać się jedną z najlepiej wypromowanych płyt na świecie. Szczerze mówiąc, nawet gdyby Britney Spears naprędce wydała jakiegoś zakalca a nie płytę, to z równie skutecznym marketingiem miałaby popyt zapewniony. Taka jest siła zdjęć, plotek i skandali. Tak, czy tak, mówimy tu przecież o gwieździe, która jako jedyna dziewczyna w historii może poszczycić się debiutem wszystkich swoich płyt w Ameryce od razu na pierwszym miejscu notowań. Britney łącznie sprzedała ponad osiemdziesiąt milionów płyt !

Te wszystkie płyty ktoś musiał przecież kupić ! Nie ma co deliberować, skoro “Gimmie More” z taką mocą wspiął się na szczyty list przebojów, to pewne jest, że Britney wie jak podkręcać zainteresowanie swoją osobą. Ostatni, niesławny występ podczas wrześniowego MTV Video Music Awards jest tego dowodem.

Fajne zdjęcia Britney Spears można znaleźć na stronie Fotoszok.pl

[Total: 0    Average: 0/5]