Serwisy sportowe

Sport w internecie. Napewno nie da się go uprawiać w interncie. Można za to czerpać świeże wiadomości sportowe. Już dawno nie było w Polsce żadnych ciekawych osób, które w sporcie wyróżniały by się na arenie światowej. Ostatnio jednak nadchodzą zmiany. Pojawiają się sportowcy o których ludzie rozmawiają, dyskutują na forum. Dziś znowu Robert Kubica zabłysnął w wyścigach Formuły 1. W parze z nim 'idzie' Agnieszka Radwańska, która wygrała kilka meczy w prestiżowych turniejach tenisa. Są też i inni, m.in. wraca do formy Andrzej Gołota. Wszystko to powoduje, że Polacy zaczynają wierzyć, że mogą coś w sporcie pokazać. Nawet piłka nożna ostatnio zaczyna wracać do łask. Wszystko to powoduje, że rośnie zainteresowanie sportem i dlatego poniżej publikujemy różne wiadomości sportowe.

Kolarstwo uprawiane w domu

November 2905, Tuesday 2011 autor: klasa

Fenomenem rowerów treningowych jest fakt, iż pozwalają one na praktykowanie kolarstwa mimo wielu przeciwności, jakie wiążą się z tradycyjną odmianą tegoż sportu. Nie jest jednak jednoznacznym fakt, który z tychże jest lepszy, bo i rowery stacjonarne i rowery treningowe mają swoje wady oraz zalety.

Bukmacher internetowy czy naziemny?

November 1637, Wednesday 2011 autor: klasa

Ci, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zakładami sportowymi, stają przed dylematem, czy lepszy będzie bukmacher internetowy czy też tradycyjny. Niemniej, gdyby zagłębić się w tę tematykę, okaże się, że wszystkie źródła informacji dowodzą, iż lepsze są te pierwsze. Dlaczego?

Jak wybrać narty?

November 1538, Tuesday 2011 autor: klasa

Kupno nart nie jest wcale takie proste, szczególnie, gdy jesteśmy zwykłymi hobbystami tego sportu, a nie profesjonalistami, którzy doskonale orientują się w ofertach sklepowych i którzy doskonale znają poszczególne typy nart, cechy materiałów, z których są wykonane i tak dalej.

Rowerzysto, bądź widoczny!

March 2240, Tuesday 2011 autor: klasa

Każdy rowerzysta niezależnie od tego czy jeździ często czy też sporadycznie powinien dołożyć wszelkich starań i być widoczny na drodze. W sklepach internetowych można zakupić różnego rodzaju akcesoria do rowerów. Odblaski, które można przykleić na odzież, kamizelki odblaskowe, migające lampy rowerowe i przednie oświetlenie. Istnieją spodnie, które po wywinięciu nogawek i kieszeni mają powierzchnie odblaskową.

Jak zabezpieczyć bicykl przed złodziejem?

February 1343, Sunday 2011 autor: klasa

Niektórzy rowerzyści przykładają zbyt małą uwagę co do tego, jak zabezpieczyć swoje rowery przed kradzieżami. Niestety, bicykle są bardzo chętnie przywłaszczanym sobie asortymentem, dlatego też musimy zrobić wszystko aby ich nie stracić. Zanim zainwestujemy w zabezpieczenie roweru, warto wyrobić sobie kilka nawyków, które pozwolą zmniejszyć ryzyko ewentualnej kradzieży.

Page 1 of 912345...Last »