Nauka , edukacja , szkolnictwo

Stypendia

February 2512, Tuesday 2014 autor: AdamAGP

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Tarnowskich Górach Wydział Zamiejscowy oraz Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny ogłasza nabór studia na semestr zimowy.

Zabawki dla przedszkolaka

January 1417, Tuesday 2014 autor: PiVi

Dobór odpowiednich zabawek dla dziecka w wieku przedszkolnym to bardzo poważny problem, bowiem w przypadku niewłaściwego doboru, można negatywnie wpłynąć na rozwój dziecka, zaś poprzez odpowiednio dopasowane zabawki, nasze dziecko będzie mogło poprawnie się rozwijać, a co więcej także dodatkowo kształcić liczne zdolności i umiejętności. Jednym słowem chodzi nam tutaj o nowoczesne zabawki edukacyjne, które […]

Niedrogie podręczniki szkolne

August 1340, Monday 2012 autor: klasa

Niewielu rodziców podziela radość płynącą z wesołych reklam pod hasłem „Witaj, szkoło!”, niekiedy już na początku lipca zachęcających do zakupienia zeszytów i innych akcesoriów szkolnych, a także oczywiście podręczników. Nic dziwnego – same podręczniki do szkoły to dla każdego rodzica wydatek kilkuset złotych bez względu na etap edukacji dziecka.

Dobra obrona w sądzie

May 2742, Friday 2011 autor: klasa

Co roku w naszych sądach jest toczonych naprawdę bardzo wiele spraw. To właśnie z tego powodu często trwają one nawet długimi latami nim w końcu zapadnie wyrok. Duża ilość różnorodnych sporów sądowych to także pełne ręce roboty dla prokuratorów, którzy również się nie wyrabiają i tym samym śledztwa potrafią toczyć się w nieskończoność.

Usługi adwokackie

February 2353, Wednesday 2011 autor: klasa

Sądownictwo istnieje od naprawdę niepamiętnych czasów. Już dawno minęły dzieje, w których to ludzie byli osądzani bez stosownych procesów, przez co bardzo często zupełnie niesprawiedliwie. Dziś każdy problem międzyludzki ma swój koniec na sali rozpraw sejmu.

Page 1 of 612345...Last »