Kultura , sztuka

Wiadomości z Internetu

January 1625, Monday 2012 autor: klasa

Prawdą jest, że to Internet stanowi dziś podstawowe i najważniejsze źródło informacji. Nie ma bowiem innego medium, które jest w tak dużym stopniu rozbudowane, które jest tak szybko aktualizowane i wreszcie, które daje takie pole do popisu w zakresie pozyskiwania rozmaitego rodzaju informacji.

Kupno bransoletek

September 1738, Saturday 2011 autor: klasa

Nie da się polecić bransoletki uniwersalnej, ponieważ każdy ma inną rękę, każdy ma inny gust i co najistotniejsze, każdy ma inne wymagania. W związku z tym, indywidualny wybór takowych produktów jest czymś niezbędnym, co wykonać musimy. Pierwszym parametrem, na jaki spojrzeć musimy, jest oczywiście odpowiedni dobór długości.

Wydarzenia kulturalne w Poznaniu

August 937, Monday 2010 autor: klasa

Z pewnością mieszkańcy Poznania i okolicznych miasteczek zwrócili uwagę na to, że coraz częściej w mieście organizowane są ciekawe imprezy młodzieżowo-kulturalne, które mają za zadanie promować tradycję, historię oraz przede wszystkim kulturę wśród młodego pokolenia. Warto zwrócić uwagę, że wydarzenia kulturalne Poznań są obfite w różnego rodzaju konkursy z nagrodami, przez co mnóstwo młodzieży na […]

Jak zarobić na weselach?

July 3130, Friday 2009 autor: Muzwar

Na blogu bardzo dużo miejsca poświęcono opisywaniu sposobów na zarobek w internecie. Programy partnerskie, sprzedaże linków itp. Niestety dla osób prowadzących strony tematycznie związane z rynkiem weselnym za dużego pola manewru nie ma. Od kilku lat mój zawód to dj na wesela. Prowadzę własną stronę internetową, która jest moją wizytówką i terminarzem w jednym. Spora […]

Rodzina lubiąca kreskówki

June 2414, Tuesday 2008 autor: zecik

Po pogrzebie babci ktoś musiał zająć się sprawami mieszkania. Wszyscy myśleli, że nie było testamentu, a tu nagle trzy dni po pogrzebie odezwał się notariusz, który przedstawił nam ostatnią wole babci.

Page 1 of 612345...Last »