Elektronika

Canon 40d Aparat Cyfrowy

February 2555, Tuesday 2014 autor: AdamAGP

Dziś w sklepach da się spotkać coraz to mocniej przepchane technologią aparaty cyfrowe. Technika cyfrowa staje się dziś na tyle rozwinięta, że aparat cyfrowy prawie dorównuje lustrzankom z filmem, bo o kompaktach analogowych nie ma co wspominać.

Aparaty cyfrowe oraz obiektywy Nikon na rynku fotograficznym

February 2539, Tuesday 2014 autor: AdamAGP

Artykuł o tematyce sprzętu fotograficznego: aparaty cyfrowe, obiektywy Tamron i obiektywy Nikon

Obróbka zdjęć nie tylko dla profesjonalistów

February 2521, Tuesday 2014 autor: AdamAGP

Współczesna fotografia cyfrowe stwarza szerokie możliwości obróbki zdjęć na komputerze. Jednym z lepszych programów do obróbki zdjęć jest Adobe Photoshop. Obróbka zdjęć nie jest wcale taka prosta.

Profejosnalna ochrona iPhone

December 2159, Tuesday 2010 autor: klasa

Bardzo głośno w ostatnich miesiącach jest o nowym telefonie firmy Apple, z pewnością większość z państwa wie, że chodzi tutaj o wszechobecnego iPhone’a, który bije obecnie rekordy popularności wśród wszystkich grup wiekowych.

Filmy 3gp w Internecie

August 2233, Saturday 2009 autor: klasa

Surfując ostatnimi czasy po Internecie całkiem przypadkowo natknąłem się na stronę internetową, z której można było ściągać różnego rodzaju filmy i muzykę. Jednak zdecydowaną większość zajmowały tam filmy 3gp, które zostały nagrane amatorskimi kamerami z aparatów komórkowych. Nie były to jednak zwykłe filmy. Był to serwis, gdzie zamieszczało się tylko i wyłącznie śmieszne filmiki, z […]

Page 1 of 612345...Last »